Marzy Ci się własny dom, ale nie chcesz długo czekać na efekty? Interesuje Cię budownictwo energooszczędne, dzięki któremu koszty ogrzewania nie będą zbyt dużym obciążeniem dla Twojego budżetu? Panele SIP to rozwiązanie wszystkich Twoich problemów. Nasza firma od 2015 roku zajmuje się budownictwem modułowym, które gwarantuje szybką realizację i atrakcyjną cenę. Dzięki współpracy z nami stworzysz energooszczędny dom swoich marzeń!

Dlaczego warto wybrać akurat nas?

Doświadczenie oraz ciągłe inwestycje w rozwój firmy sprawiają, że budownictwo z wykorzystaniem paneli SIP nie ma przed nami tajemnic. Technika realizacji projektów budowlanych, która przybyła do nas aż ze Stanów Zjednoczonych umożliwia tworzenie budynków z gotowych, prefabrykowanych elementów. 

Łączenie paneli SIP w jedną całość na placu budowy jest równie ważnym etapem, jak sama ich produkcja. To od jakości łączeń w dużej mierze zależy szczelność konstrukcji, która przekłada się bezpośrednio na energooszczędność budynku. W naszej firmie realizacja poszczególnych etapów budowy przebiega sprawnie, ale z zachowaniem dbałości o precyzję. Efektem tych działań są wygodne oraz tanie w utrzymaniu domy.

sip
worker

Na co możesz liczyć, wybierając naszą ofertę?

Zatrudnieni w naszej firmie specjaliści zajmują się fachowym doradztwem oraz wsparciem klientów na każdym etapie realizacji. Jeszcze przed przystąpieniem do pracy przedstawiamy szczegółowy kosztorys, w którym nie ma żadnych ukrytych, dodatkowych opłat. Dzięki temu od samego początku wiesz, ile dokładnie będzie kosztowała Cię realizacja inwestycji z wykorzystaniem paneli SIP. 

Na wstępie prezentujemy również wszystkie dodatkowe opcje, z których będziesz mógł skorzystać. Wielu naszych klientów decyduje się m.in. na instalację odkurzacza centralnego czy systemu inteligentnego domu. Wszystkie tworzone przez nas budynki wyposażone są także w mechanizm rekuperacji, który ogranicza straty ciepła. Przy współpracy z architektami realizujemy też projekty pod klucz oraz zajmujemy się przestrzenią przy domu.

Lub skorzystaj z formularza ofertowego