1) Czym są domy modułowe?

Tradycyjne budownictwo pochłania czas i pieniądze. Aby znacznie szybciej móc cieszyć się własnymi wnętrzami, warto postawić na domy modułowe. Nasza oferta dotyczy budynków, w których wykorzystywane są panele SIP. Izolacyjne płyty produkowane są w sposób, który umożliwia ich dopasowania do większości projektów. Jest to szybszy i tańszy od standardowego sposób na wybudowanie własnych czterech kątów.

 

2) Dlaczego warto zdecydować się na dom z paneli SIP?

Krótki czas realizacji oraz atrakcyjna cena to nie jedyne zalety naszej oferty. Energooszczędność, izolacja cieplna, duże możliwości dopasowania do własnych potrzeb i upodobań – to kolejne korzyści, na które mogą liczyć nasi klienci. Panele SIP składają się z grubych płyt, pomiędzy którymi najczęściej stosowana jest pianka poliuretanowa. Dzięki takiej konstrukcji straty ciepła są niewielkie, a co za tym idzie, mały jest także koszt ogrzewania. Domy modułowe mogą zostać wykończone w dowolny sposób. Dotyczy to zarówno pokrycia dachowego, jak i kolorów elewacji. Warto podkreślić, że nasze propozycje z paneli SIP są również odporne na trudne warunki atmosferyczne, w tym wiatr, mróz czy ulewny deszcz.

 

3) Co powinien zawierać projekt domu modułowego?

Pod tym względem budownictwo z paneli SIP nie różni się zbyt od tradycyjnych metod. Przed przystąpieniem do realizacji należy wybrać projekt, który będzie zawierał wszystkie wskazówki techniczne – zarówno te dotyczące wymiarów, jak i konkretnych instalacji. Bardzo ważny jest chociażby wybór odpowiedniego systemu ogrzewania. Panele SIP nie są pod tym względem żadnym ograniczeniem. Zlecający wykonanie domu może zdecydować się na kocioł na paliwo stałe, ogrzewanie elektryczne lub gazowe. Ciekawym i proekologicznym rozwiązaniem są również coraz częściej stosowane pompy ciepła.

 

4) Jaki jest koszt inwestycji?

Cena wykonania domu z paneli SIP jest zależna przede wszystkim od wybranego projektu. Metraż jest pod tym względem kluczowy, ale nie jest to jedyny czynnik przesądzający o kosztach. Duże znaczenie mają także same elementy konstrukcyjne, a konkretnie materiał, z którego zostały wykonane.

 

Lub skorzystaj z formularza ofertowego
Copyright Sippanelpolska 2019
Specjalna oferta na terenie woj. Podkarpackiego